Сьогодні День пам’яті аварії на ЧАЕС.38 років тому о 1:23 сталася найбільша техногенна аварія в історії людства-вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Класоводами були проведені тематичні уроки, учнями учнівського самоврядування був проведений тематичний захід “Мирний атом Чорнобиля-біль України”
Національний природний парк «Мале Полісся» щорічно оголошує конкурс «Первоцвіти під охороною». Мета даного конкурсу є залучення учнівської молоді до вивчення, охорони та збереження первоцвітів рідного краю. Ознайомлення з рослинами, занесеними до Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин, привернення уваги дітей до охорони ранньоквітучих рослин.Учні нашої школи також активно долучились до даного конкурсу.Коломієць Максим, Путінцов Дмитро та Загоруй Максим під керівництвом вчителя біології та трудового навчання Ляшук Т.В. виготовили поробки на тему «Збережемо первоцвіти». Їх роботи заслужено оцінили.До конкурсу доєдналися і менші вихованці різновікової групи дошкільного пізрозділу.Приємно було дізнатися, що серед сотні оригінальних та цікавих творчих робіт діток із численних навчальних закладів Шепетівського району, робота Путінцова Дмитра отримала почесне перше місце.Учасники отримали грамоти, подяки та заохочувальні призи.Також роботи наших учнів були представлені на мистецькій виставці в історико-краєзнавчому музеї Ізяславської громади, організовану спільно працівниками національного природного парку і завідувачем музею Віктором Кучеруком.
У нашій гімназії відбувалася акція щодо благоустрою шкільної території.Учні,вчителі та техпрацівники підмітали шкільне подвір’я, підбілювали дерева та паркан, висаджували та сіяли квіти на шкільних клумбах.Час проведений з користю!
У філії Васьковецька гімназія з 15 по 19 квітня проходив Тиждень хімії та біології під керівництвом Ляшук Т.В.Упродовж тижня учні поринули у світ цікавого «природничого» життя. Відбулося ряд цікавих та змістовних заходів спрямованих на поглиблення природничих знань учнів та виховання в них почуття любові до природи рідного краю.Активну участь взяли учні 5-9 класів.5 клас долучився до виготовлення лепбуку «Підсніжник звичайний», при цьому отримавши нові знання про ніжну весняну квітку занесену до Червоної книги України.Учні 7 класу в ігровій формі закріпили і узагальнили знання про хімічні елементи погравши «Хімічне лото».З метою формування пізнавального інтересу до вивчення хімії для учнів 6-х класу пройшла година хімії «Дива власними руками». У ролі чарівника виступав учень 9 класу Коломієць Максим, який показав цікаві досліди:«Вулкан», «Домашній дощик», «Фараонові змії», «Лавова лампа» та інші.Учні 6-го класу грали «Екологічне доміно» на тему «Світ природи України». Цікаві запитання дали змогу поглибити і закріпити знання з Пізнаємо природу, продемонстрували навички ефективної колективної взаємодії, ініціативності і креативності.А 8 клас з зацікавленням долучився до гри «Правда чи міф», адже реклама насаджує позитив щодо вживання спиртних напоїв і вкрай рідко демонструють зворотний бік цієї небезпечної „медалі”. Тому важливо розвінчувати міфи – хибні уявлення про алкоголь і алкоголізм, що культивуються в суспільстві під впливом засобів масової інформації. Чим і займалися школярі під час гри. Загалом, тиждень був насиченим, цікавим, пізнавальним. Найактивніші учасники були нагороджені Грамотами, Подяками та гарними оцінками.
У всьому світі, питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків.Енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів, отримання більшого обсягу корисної роботи електроприладів за рахунок тієї ж кількості електроенергії.
Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна.Сьогодні у нашій гімназії відбулася бесіда з презентацією на тему “Мінна небезпека” для здобувачів освіти 5-9 класів та для різновікової групи “Сонечко”